Světla Hoření: Najít sám sebe. Své poslání.

„Celý život je cesta. I když budeš znát své poslání, tak tě budou napadat otázky JAK to poslání nejlépe naplnit.
A občas se budeš i ptát, zda se tvé poslání nezměnilo.
Odpověď ti dá tvé srdce.
Ty máš najít sebe, sjednotit sebe, otevřít své srdce a rozhodovat se srdcem …“

Setkání po letech….
Rozhovor s úspěšným mužem dnešní doby:
Muž: Já stále pracuji v oboru, kde Bohužel jediným ohodnocením jsou peníze. Tady se úspěch měří jen penězi. Nejde o ten vnitřní pocit, o duchovní klid. A to mi chybí…..Taková společnost je nemocná. Víš, ty dnes záříš ještě více než před lety, …já jsem jen úspěšným a vydělávám peníze. To je rozdíl, Světli. Jak to mám udělat, abych tu svoji práci měl i hluboce rád?
Najít sám sebe. Své poslání.
Tolik moudrých citátů, pouček a zaručených návodů už bylo zveřejněno, tolik slov napsáno…a stále, stále dokola se na to stejné ptáme. Každý z nás do toho přemýšlení jednou přijde – Jaké je mé poslání? A ti, kteří je najdou se ptají – jestli se nezměnilo a jak jej naplňovat co nejlépe?
Moji milí, blízcí i neznámí, …..své poslání tady v životě na životě hledáme všichni. Každá bytost v ten „svůj čas“…a nehledejte za tím vyumělkované pozlátko dnešní doby, moderního světa, toho co je „in“, ..hledejte to, co jste vy. Co máte nej, nej, nejvíce rádi. Poslání, je to, co by vás nejspíš ani ve snu nenapadlo, přináší vám radost, a jde vám tak samozřejmě a jistojistě, že si to vy sami ani neuvědomujete 😀
To není hra na schovávání…., to je nalezení životního poslání 🙂
světlem SVĚTLA na cestu za posláním vám svítí

z energetického pole četla Světla

www.svetlahoreni.cz

foto: Murad Osmann, follow me

OSOBNÍ JEDINEČNOST

2017-04-12T22:51:51+00:00