Renata Bernardi: SNY JSOU OD TOHO, ABYCHOM SI JE PLNILI, TVOŘILI A CÍTILI SE SVOBODNĚ…..

https://www.pelisky.org/

Na své cestě ke splnění si snu bydlet v domečku u lesa jsem zjistila, že ten nejdůležitější moment na jejím počátku i pak je OSVOBOZENÍ SE. Pokud si dovolíte svobodně přemýšlet a konat, věříte sobě i tomu, co děláte a nepochybujete, protože to cítíte jako svou přirozenost….začnou se dít zvláštní věci…..skládat události a to, co potkáváte, do takové nepopsatelné cesty a sítě, která vede k realizaci Vašeho záměru….

Najednou k Vám přijdou přesně ti, kdo umí stavět, nebo Vám půjčí na bydlení peníze, nebo se dozvíte o dalších možnostech a cestách pro Vás, nebo Vám kamarád nabídne zahradu ke koupi….

Těžko se to popisuje slovy, těžko vysvětluje. Snažím se alespoň část své zkušenosti předat na našich seminářích. Na své cestě k bydlení jsem potkala tři muže,kteří mne osobně k této cestě dovedli a její myšlenku šíří mezi ostatní dál a nestal se z ní pro ně velký byznys. Protože sami chtějí, aby lidé kolem nich tvořili a jednali svobodně a bylo jich co nejvíce.

Jsou to Petr Kubala, Petr Hájek a Ondra Netík. Jsem velmi vděčná za to, že jsem je potkala a mohu s nimi spolupracovat. Jejich semináře pro Vás na různých místech postupně připravujeme právě proto, že UKAZUJÍ CESTU K OSVOBOZENÍ SE A POSTUPNÉ CO NEJMENŠÍ ZÁVISLOSTI.

 

 

 

Těším se na naše setkání a společné tvoření a přeji Vám, abyste se nebáli plnit si své sny, neboť právě my se snažíme Vám ukázat, že to jde….

2017-01-27T23:34:38+00:00